SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
YSTADS SIMSÄLLSKAP

Styrelsens sammansättning 2024-2025

  NAMN E-POST      
           
Ordförande David Ranstam Lega david.lega@ystadsim.se
Kassör Terese Hylkén Vang

terese.hylken@ystadsim.se

 
v. ordförande Linda Ohlsson

linda.ohlsson@ystadsim.se

     
Sekreterare Ulrika Häggel

ulrika.haggel@ystadsim.se

Ledamot Ludvig Nilryd ludvig.nilryd@ystadsim.se  
Ledamot Kia Andersson

kia.andersson@ystadsim.se

Ledamot Markus Mårtensson markus.martensson@ystadsim.se
Ledamot Emilia Thelander emilia.thelander@ystadsim.se      
Suppleant Andrée Lienau andree.lieunau@ystadsim.se      
Suppleant Kenneth Eriksson kenneth.eriksson@ystadsim.se  
Suppleant Patrick Leijon patrick.leijon@ystadsim.se  
 
Våra sponsorer